Výklad Osho Zen Tarotu

K výkladu používám Osho Zen Tarot. Nejde o klasické předpovídání budoucnosti. Je to transcedentální zenová hra, která zrcadlí současný okamžik stavu naší duše bez posuzování a porovnávání. Karty komunikují s naším podvědomím i nadvědomím a jde především o zhodnocení Tvojí stávající situace. Karty Ti pomůžou se na Tvůj problém podívat z vnější strany a nezaujatě Ti sdělí Tvůj vlastní postoj k dané situaci. Pomůžou Ti pochopit Tvoje pocity a vždy pro Tebe mají osobní sdělení.

Tarot


Tarot jsou vlastně hrací karty, jejichž původ je velmi nejasný a je opředený tajemstvím, které zřejmě nikdo nikdy neodhalí. Na to kdy se tyto karty poprvé objevily se historické prameny různí. Také odkud karty pocházejí a kde vznikly, není úplně jasné. Některé prameny tvrdí, že tarot pochází z Indie a Dálného východu a do Evropy je přinesli Templáři. Jiné prameny uvádějí že je do Evropy donesli Cikáni nebo Arabové. Jiní historikové tvrdí, že tyto karty jistojistě vznikly na území Evropy a to někdy okolo 14. století. Nebo prý pocházejí z pokladů Egyptských knihoven, které byly ztracené a znovu objevené někdy v 15. století. Nejstarší dochované balíčky tarotových karet pocházejí z Itílie a Francie.

Ať se jejich původ datuje do kterékoli doby, tyto zvláštní karty byly,  jsou a vždy budou spojovány s předpovědí budoucnosti a jejím výkladem.   

Pokud máš o tento výklad zájem, vyplň prosím formlulář nebo mě kontaktujte přímo na

mabem@centrum.cz

na ceně se dohodneme podle typu výkladu podle Tvého přání