Kouzla úplňku

                  ÚPLNĚK VE ZNAMENÍ BLÍŽENCŮ                     

_________________________________________

       Úplněk v Blížencích přináší nervové napětí

     _________________________________________

důležitý je relax a chvíle strávené v kruhu rodiny

Nastává 30. 11. 2020 v 10:29h

Základní barvou Blíženců je oranžová barva, vládne jim planeta Merkur, který je v tomto znamení zaměřený na sběr informací. Blíženci jsou pohyblivé, vzdušné znamení.

Kameny pro toto znamení jsou: karneol, akvamarín, chalcedon, tygří oko, jantar, chryzopras, kalcit, růženín, tygří oko, citrín, křišťál

Blíženec je velmi komunikativní

Pro zrozence v tomto znamení je velmi důležité setkávání s druhými lidmi. Milují rozhovory a jsou velmi výřeční. Jsou všestranní a mají všeobecný přehled. Žádné téma pro ně není tabu a snad se nenajde oblast, o které by něco nevěděli a o které by se nechtěli dozvědět ještě víc. Ideální práce pro tyto zrozence je tam, kde se pracuje s informacemi, novinář, redaktor, reportér, vydavatel novin, časopisů, reklama. A tam kde se mohou potkávat s dalšími lidmi. Tedy v obchodě, na jevišti... Jsou velmi inteligentní a není neobvyklé se s nimi potkat ve vědeckých kruzích. Jsou například vynikající matematici.

Blíženci velice rádi cestují

Můžeme říci, že mají až cestovatelskou vášeň. A to především proto, že poznávání jiných krajů a zemí rozšiřuje jejich obzory. Opět to souvisí se získáváním nových informací. Velice snadno se učí cizí jazyky a velice často pracují jako překladatelé. Najdete je mezi průvodci i v cestovních kancelářích. Nejčastěji však cestují na krátké vzdálenosti, krátké výlety. Nejlépe se cítí v rušném městě, kde je spousta obchodů, kaváren a lidí.

Blíženci jsou velmi přátelští

Blíženci milují společnost. Jsou šťastní jen když se mohou setkávat s druhými lidmi. Velmi snadno navazují přátelství. Dokáží se bavit o všem a tak prostě začnou mluvit a je to. Blíženci potřebují mnoho kontaktů, stále potřebují nová témata a musí být o všem informováni. Mají neklidnou mysl, která se musí stále zaměstnávat. Když se potřebují něco dozvědět, prostě zvednou telefon a zeptají se. Mají široké spektrum zájmů a jsou velmi univerzální. Vztahy udržují na přátelské úrovni. Jejich city nejdou do hloubky. I na tomto místě je pro ně důležitější kvantita.

Blíženci jsou dobří organizátoři

Díky všeobecnému přehledu a spoustě informací, které si tito lidé dokáží za velmi malou chvíli zjistit, dokáží velmi dobře a rychle zorganizovat jakoukoli akci. Mají spoustu známých a díky tomu spoustu věcí zařídí a vyřeší. Nebojí a nestydí se na cokoli zeptat a díky tomu se na ně můžete vždy obrátit o radu. Vždy pro Vás najdou tu správnou odpověď.

Blíženci jsou nestálí

Jejich největší negativní vlastností je jejich nestálost, protože se zajímají téměř o cokoli a stále přeskakují z jedné věci na druhou. Ničemu se nepotřebují věnovat do hloubky. Stačí jim když si udělají o dané věci obrázek a už je začne zajímat něco jiného. Nedokáží se zaměřit na jednu věc, soustředit se na jeden cíl... vždyť je toho tolik po čem touží. Proto se jejich oblasti zájmů velmi často mění. Souvisí to i s tím, že blíženci se neradi nudí a potřebují zažívat stále něco nového.

Blíženci si nevěří

Blíženci si velmi často nevěří. I když jsou velmi inteligentní a mají přehled, stále mají pocit, že toho nevědí dost. Proto se stále potřebují ujišťovat o svých znalostech a proto se stávají věčnými sběrateli informací.

Blíženci umí být věrní

I když věrnost není jejich silnou stránkou pokud se doopravdy zamilují, dokáží být i věrní. Blíženci neradi mluví o svých citech a neradi je vyjadřují. Hlubších citů se bojí a dělají vše proto aby se tomuto tématu vyhnuli. Intimita je příliš svazuje. O lásce, vztahu i sexu raději mluví a se svým partnerem toto téma budou do nekonečna raději rozebírat, než aby učinili nějaké hluboké vyznání. Přátelství je pro ně důležitější než láska. Více je uspokojí lechtivý rozhovor s milovaným člověkem než samotný sexuální akt. I v této oblasti se neradi nudí a tak v erotice velice rádi experimentují. Ani v láce však nikdy neumí svou mysl úplně vypnout.

_________________________________________________________________________

Na kouzlo tohoto úplňku si připravte peříčka nebo papír. A svíčku.

__________________________________________________________________________Vhodná témata pro kouzla a rituály tohoto úplňku:

 • Studium kouzel a magie
 • Posílání zpráv a energie na dálku
 • Poznávání neznámých kultur
 • Studuim cizích jazyků
 • Sběr informací

 • Provádění zaříkdel a rituálůPodpořte v sobě vzdušnou energii a udělejte si malé kouzlo. Máte nějaké přání? Najděte si peříčka nebo chmýří, jděte ven na procházku a nasbírejte je. Pokud se vám ani to nepovede, napište své přání na papír a papír roztrhejte na malinké kousíčky. Po zápdu sluce v den úplňku pak z okna pouštějte peříčka a s každým pírkem vyslovte své přání. I roztrhané papírky pošlete po větru a myslete na to jak je vaše přání unášeno větrem a ta energie pak stoupá až k měsíci. Pak si zapalte svíčku a rozjímejte.Důvody proč se kouzlo, rituál někdy nepovedou

 • Jakékoli kouzlo, rituál má především změnit naše osobní vnímání. Pokud nevystoupíme z oblasti svých omezených názorů a nepřipustíme možnost změny, žádné kouzlo ani rituál nám nepomohou.
 • Je nutné správné rozpoložení a načasování. Pokud se necítíme dobře, něco nás ruší, nedokážeme se soustředit, víme že můžeme být při kouzlu, rituálu vyrušeni, je lepší kouzlo neprovádět a počkat na vhodnější dobu nebo si najít jiné místo, kde nebudeme nikým rušeni a kde se budeme moci plně koncentrovat.
 • Netrpělivost. Nic se nedá změnit mrknutím oka, to se děje jen v pohádkách. Ke změně je nutný volný proud energie, je nutné odstranit všechny překážky, které splnění našeho přání brání. Musíme tedy na svém přání dále pracovat. Musíme VĚŘIT v jeho splnění. Jsme-li příliš nedočkaví, můžeme provádět rituál opakovaně, každý měsíc. Ale POZOR, pokud budeme přespříliš na své přání tlačit, můžeme tím splnění našeho přání vyrušit. Pamatujme, pokud jsme svou žádost podali správně, je u vesmírného společenství navždy zapsaná a třeba jen potřebuje abychom my sami uvolnili energii, kterou naším přespřílišným chtěním blokujeme. A pokud se neplní, je také možné, že se máme naučit trpělivosti a důvěře. A to je někdy těžší než tvrdá práce.
 • Je také možné, že se přání vyplnilo a my jsme si toho nevšimli. Změna mohla být tak malá anebo jsme očekávali něco jiného. Je dobré zapisovat si co jsme v magickém kruhu říkali. Je dobré si svá přání, napsaná na papír a vyřčená při kouzlu nebo rituálu, zapisovat do deníku. Abychom věděli, jak přesně jsme své přání formulovali. Třeba jsme se nevyjádřili přesně...
 • Je také možné, že naše přání není v souladu s vůlí Vesmírného společenství a tím pádem nenásledujeme tu správnou cestu. Je dobré si uvědomit o co jsme vlastně žádali a jít hluboko do svého nitra a zjistit, jestli opravdu chceme to, o co jme žádali. Možná zjistíme, že jsme si vlastně přáli, to, o co ve skutečnosti nestojíme.

autor: Betanie

ÚVOD | CO NABÍZÍM | O MNĚ | BLOG | KOUZLA ÚPLŇKU | KOUZLA NOVOLUNÍ | YULE | SAMHAIN | TROCHA POEZIE

                         f                                                                  KONTAKT                                                               e-mail