Nov Vodnáře v únoru 2021

10.02.2021

Novoluní ve vodnáři v nás probouzí touhu po svobodě.

Nemáte pocit, že v těchto dnech více než kdy jindy máte chuť říkat NE? Stát si za svým a nevměšovat se do žádných cizích sporů? Držet se svých vlastních pravidel a dělat si vše po svém? Hledáte nové možnosti se vším co tato doba nabízí?

To je čas Vodnáře. Čas vizionáře, možná trochu chladného a neosobního ale přitom přátelského. Možná trochu odtažitého, však společnost milujícího. Vodnáři vládne vzduch a proměňující se planeta Uran. Pod vlivem této planety dochází k častým a nečekaným zvratům. Nenajdete svobodomyslnější a nespoutanější znamení než je Vodnář. Svoboda je pro něho vším. A když to nejde navenek tak uvnitř to bude cítit 2x tolik.

Tam kde je Uran, tam se děje změna, dochází k nečekaným zvratům. Tam je pokrok a vše nové. Nebraňme se tomu co přijde, vše je pro náš rozvoj. Jít ku předu znamená žít. Tam kde neproudí energie, tam není život. Vzduch, který k nám skrze Vodnáře proudí, přinese nové myšlení a nový náhled. Je novoluní, je nejtemnější část měsíce. Novoluní nám nabízí takový malý nádech. Možnost urovnat si v sobě své hodnoty, zformovat nové myšlenky a připravit se na následující nové období, novou fázi. Zatím je klid. Příroda spí a nabírá na síle. Zdánlivě se nic neděje. Ale vše se chystá. Na chvilku jsme se ještě přikryli mrazem a ledem. Dostáváme čas, čas nabrat směr a novou sílu. Budeme ji potřebovat. Naše Nové vize a plány, co v nás zrají, potřebuji ještě chvíli. Se svátkem Hromnic, s Imbolcem jsme oslavili přicházející světlo a teplo a návrat Slunce a pustili jsme Bohyně Zoru a Brigit do svého středu. Bohyně jara se svou nespoutanou sílou už tančí okolo.

Krásné novoluní všem

 autor: Betanie