Nov Panny srpnu 2019

29.08.2019

Aaaa začíná úklid! Pěkně věci na místo, tohle dáme jinam, toto se hodí víc sem...

Je tu NOV, nový začátek...

Novoluní ve znamení Panny

Nasdtává  30. 8. 2019  ve  12:37h

Všechno pěkně srovnat, ať se v tom vyznám... A neplatí to jen na úklid věcí. A to musím popravdě říci, že chuť na ten fyzický úklid mě toto novoluní vůbec nepohltila.

Tématem tohoto novoluní je úklid naší mysli.

Srovnat si myšlenky, co chtít a co ne, co má a nemá smysl. Trochu se zahloubat nad tím co si přejeme a co udělat pro to, aby se nám to vyplnilo. Stále dokola se to opakuje, ale v té denní rutině se to velmi často vytratí z naší mysli. Takže není od věci to znovu a zvnovu připomínat. Pokud chceme dostat nebo dosáhnou něčeho nového, musíme dělat věci jinak než dosud. Pokud budeme dělat stále totéž, dostaneme zase jen to samé.

A týká se to i velkého tématu tohoto znamení a to našeho zdraví. A když úklid, tak skutečně všude. Je nejlepší čas na očistu střev, tělo se nejlépe zbavuje toxických látek a proto je vhodné si na tento den naplánovat očistný půst. Po novoluní je dobré dopřát tělu dobrou výživu, když měsíc dorůstá lépe přijímá minerály a lépe se s nimi sžívá. A to je důležité, aby nás podzim a studená zima nepřekvapily nějakou tou nemocí. Všechno začíná tím co vložíme do úst a končí na druhé straně.

Když chceme aby nám naše auto dobře sloužilo a bylo na něj spolehnutí, je důležité nejen čím plníme jeho nádrž, ale také čas od času vyměnit olej, pročistit filtry ...

A právě teď je potřeba se zamyslet nad tím co bychom měli doplnit a vyčistit v našem těle, tak aby nám pěkně sloužilo a bylo na něj spolehnutí.

Dalším tématem tohoto novoluní je očista

To chce však čas, najednou to nejde, to by se nám taky mohlo někde něco ucpat... je novoluní čas nových začátků, takže čas postavit se na startovní čáru, pořádně si vytyčit cestu a když vyjedeme, držet se našich plánů.

Takže připravit se, pozor, teď!

Krásné novoluní všem

autor: Betanie