Nov Kozoroha v lednu 2019

04.01.2019

Novoluní ve znamení Kozoroha

Nastává  6. 1. 2019  ve  2:28h

Ještě jste si nedali do nového roku žádné předsevzetí? Nyní je ten nejlepší čas! Nepůjde to nijak lehce a ani nebudeme postupovat mílovými kroky, spíš pěkně krůček po krůčku, pomalu, ale jistě. Jsme totiž právě pod vlivem znamení Kozoroha a novoluní. Novoluní znamená začátek a právě proto je teď ta nejlepší doba začít něco nového nebo si to alespoň dobře rozmyslet a naplánovat.

Velkým tématem tohoto novoluní je plánování

V neděli 6. ledna nastává ve 2:28h 1. novoluní v tomto roce. A je to novoluní ve znamení Kozoroha. Toto tvrdohlavé, rohaté znamení ví moc dobře co je to tvrdá práce, co si však Kozoroh vezme do hlavy, to udělá. Má dostatek síly a houževnatosti, aby dokončil co začal. Nechybí mu ani odhodlání a ani disciplína. A všechny tyto skvělé vlastnosti nám směle propůjčí. Kozoroh ví co je skromnost, ale také ví jak chutná úspěch. Nebude se s nimi nijak chlubit, ale každá pochvala ho dokáže pořádně zahřát u srdce. Je silný jako příroda sama. I ta teď odpočívá a sbírá síly, aby mohla ve správný okamžik znovu ožít. Kozoroh je mistrem v přetváření hmoty v zisk a energii v činy. Pod vlivem tohoto znamení budeme chtít udělat vše tak jak se má. Žádné obcházení nějakých kroků, žádné podvádění. Kozoroh miluje dokonalost a je velmi sebekritický, stále vidí možnosti zdokonalení.

Dalším tématem tohoto novoluní je poctivé jednání

Pokud budeme sami k sobě poctiví, bude velmi snadné stanovit si realistické cíle a nepodléhat iluzi. Kozoroh nám pomůže stát nohama pevně na zemi. Nebojme se v této době dát energii novým projektům, nebojme se začít dělat věci jinak. Energie tohoto období nám přímo hraje do karet. Kozoroh nám pomůže dobře rozvrhnout síly, abychom jich měli dost po celou dobu a zdárně náš projekt dokončili. Kozoroh je velmi zodpovědný, ke všem úkolům přistupuje s maximálním úsilím splnit je co nejlépe. Rád rozjímá o samotě. Přemýšlí a rozvíjí plány a strategie jak nejlépe dosáhnout svých cílů. V jeho životě má hlavní místo povinnost a pro zábavu moc času nezbývá. Nerad se nechává rozptylovat a odvádět od rozdělané práce. A mnohdy netuší, že právě čas strávený v kruhu své rodiny nebo přátel, kterým může důvěřovat, je tím nejlepším způsobem jak načerpat novou energi.

Dalším velkým tématem tohoto novoluní je rodina a přátelé

Čas strávený o samotě je ale tou nejlepší očistou naší duše, pokud si tento luxus dopřejeme. V těchto chvílích se rozpomínáme na svá skutečná přání, v tento čas vznikají nejlepší plány a otevírají se nejrůznější možnosti.

Přeji vám ať se právě ten Váš rozjezd nového roku odehrává v duchu nastávajícího novoluní. Ať se Vám letošní rok, který nese číslo 3 podaří skloubit všechny aspekty našich životů, podle příslibu energie, kterou v sobě trojka nese. Krásné novoluní a šťastný rok 2019

autor: Betanie