Nov Ryb v březnu 2019

03.03.2019

Také jste v poslední době tak nějak zvláštně naladěni? Trochu myslíte na sebe a zabýváte se tím co Vás baví a při tom sledujete jaké myšlenky se Vám honí hlavou a přemýšlíte kde se Vám tam vzali? Na druhé straně máte chuť pomáhat, starat se o druhé a svou péči věnujete nejen lidem okolo sebe ale i domácím mazlíčkům? Chcete svůj čas co nejlépe využít a spravedlivě rozdělit mezi všechny své zájmy a potřeby, ale nějak se Vám to nedaří... Vaše mysl se několikrát za den zabývá sněním a Vy se stále nějak nedokážete soustředit na jednu konkrétní věc a Vaše fantazie pracuje na plné obrátky?

Je tu období novoluní ve znamení Ryb, a na ty z nás co jsou na fáze měsíce citlivější, kdo se zabýváme ezoterikou a jsou nám blízké otázky duše, meditace a rádi plujeme ve vodách svého podvědomí, právě tento čas může trochu zapůsobit těmito tématy, která jsou vlastní právě znamení Ryb.

Novoluní ve znamení Ryb

Nastává  6. 3. 2019  v 17:04h

Ryby jsou velmi citlivé, mají blízko k ezoterice, témata duše jsou jim velmi blízká. Mají sklon nechávat se unášet sněním a svojí fantazií. Toto znamení je znázorňováno jako dvě ryby plující proti sobě. Jejich úkolem je nenechat se unášet proudem a jen čekat kam je voda zanese. Měli by se snažit obě stránky své osobnosti propojit a najít jednu cestu i za cenu plutí proti proudu. A to je i naším úkolem v tomto období. Snít svůj sen je dobré, ale právě v čase novoluní je potřeba pro svou "růžovou" budoucnost něco udělat. Novoluní je časem nových začátků, nových projektů. Zkuste zklidnit svou mysl meditací, nebo si jen dopřejte Relax, dovolte si na chvíli odpočinout od všedního shonu. Zkuste zachytit tok myšlenek, které vám letí hlavou a využijte jednu z nejlepších vlastností ryb a tou je intuice. Ryby vědí, co je správné, aniž by vám to uměli vysvětlit. Tou myšlenkou, která vám utkví v mysli na delší čas, se zkuste chvíli zabývat. Chvíli si s ní pohrajte a pokud jí shledáte alespoň z části jako realizovatelnou, pusťte se do toho. Energie novoluní, energie začátků, vám v tom pomůže.

Velkým tématem právě pro novoluní Ryb je věci neodkládat a zbytečně neotálet

Tento čas budeme vnímat velmi emotivně. Nejen Luna, ale i Slunce je ve znamení Ryb. Do popředí se budou dostávat témata jako je charita, péče o druhé a bezpodmínečná láska. Měli bychom si dát pozor na vymezení svého prostoru, abychom příliš nerozpustili své hranice. Je potřeba umět říci ne, musíme pamatovat na to, že pokud své energie rozdáme příliš, nezbude nám nic pro naší osobní potřebu. Pokud budeme cítit, že ztrácíme síly, obraťme se do svého nitra. V tomto období je meditace nebo jakýkoli druh jógy a podobného cvičení zaměřeného na zklidnění mysli více něž přínosná. Pomůže nám načerpat potřebnou novou sílu.

Tato doba je velmi přínosná pro jakýkoli druh tvoření. Umělci, spisovatelé, malíři i hudebníci se mohou těšit na velmi plodné období. Cokoli, co propojí a zharmonizuje tělo a duši bude v této době vnímáno mnohem silněji. Malujte, zpívejte, tancujte, dělejte cokoliv, co vám vykouzlí úsměv na rtech a naplní vás to dobrou náladou.

Pokud jste někdy měli přání seznámit se s nějakým druhem ezoterní disciplíny, nyní je na to nejlepší doba. Znamení Ryb vám v tom bude průvodcem. V hlubinách duše, v poznání tajemných míst naší psychiky, těla, mysli ale i míst zde na naší planetě i ve vesmíru. Všude tam jsou ryby jako doma. Toto znamení stojí na konci zvěrokruhu, pobralo znalosti a vědění všech ostatních znamení zvěrokruhu a intuitivně je umí využít. Pokud to budeme cítit, nechme se klidně naší zvědavostí unést, a i kdyby to co objevíme byla jen malá zajímavost, i tak věřte, že nás to velmi obohatí.

Doba novoluní je také vhodná pro boj se závislostmi. Pokud máte neduh, kterého se snažíte zbavit, tento čas je na to jako stvořený. S novým měsícem v novém.

Krásné novoluní všem

autor: Betanie