Nov Štíra v listopadu 2018

06.11.2018

Novoluní ve znamení Štíra

Nastává  7. 11. 2018  v  17:01h

Štír je nejvíce transformačním znamením zvěrokruhu. Nese v sobě velkou sílu a houževnatost. Proto v těchto dnech můžeme pociťovat velké odhodlání pro nové začátky. Na tomto místě je však nutné podotknout, že proto abychom mohli začít novou kapitolu v našem životě, ať se to týká čehokoli, musíme odložit to staré. Zbavit všeho co nám již neslouží, staré věci, známosti nebo vztahy. Vše co nám není ku prospěchu musí z kola ven.

Ale to by nebyl Štír, aby to bylo tak jednoduché jak by se to mohlo zdát. Toto znamení má pod sebou energie napojené na naše minulé životy a karmu. Štír nám nedá nic zadarmo. Vše co v tuto dubu změníme bude mít úspěch a přinejmenším vás to posune o pořádný kus v našem životě, ale nebude to jednoduché. Chce to úsilí a tvrdou práci. Štír nám ale dává svou neutuchající sílu a energii, takže pokud doopravdy budeme chtít něco změnit, začneme proto dělat ty správné kroky, tak máme velkou šanci na úspěch! Jen se nesmíme bát, jak se říká: odvážnému štěstí přeje.

V těchto dnech se nám mohou vracet vzpomínky z minulosti, může to být i pěkně nepříjemné i bolestné. Je potřeba to vše správně uchopit, neutápět se v bolesti a sebelítosti, protože to k ničemu nevede. Zkuste odpustit. To je velké téma tohoto novoluní. Nenechávejte v sobě zakořenit křivdy a zášť. Tyto pocity by nás nakonec mohli úplně zevnitř pohltit. Věřím, že na spoustu věcí se opravdu nedá zapomenout, je to třeba i proto abychom se už nikdy tímto směrem nevydali. Odpustit ale jde. A věřte, že vím o čem mluvím. Zkuste tu bolavou energii v sobě uvolnit a pustit jí ven. Plačte, křičte, cvičte, utíkejte, dělejte cokoli co vám pomůže tu energii ze sebe vydat. Je to běh na dlouhou trať, ale pokud se na tuto cestu dáme, nemůže to dopadnout jinak než vítězstvím. A Štír nám v tom pomůže, má sil na rozdávání.

V těchto dnech si dejme do pořádku své účty, nikomu nic nezůstaňme dlužní. Zaplaťme dluhy, uhraďme složenky, energie tohoto novoluní vytahuje na povrch všechny negativní finanční záležitosti. Zaměřme se na pozitivní stránku peněz. Pokud nejsme se svou finanční situací spokojeni, je čas na změnu.

Novoluní je čas pro nové začátky a toto novoluní ve znamení Štíra má v sobě velmi zvláštní, až magickou sílu. Užijme si tento čas, třeba se dočkáme i nějakého toho malého zázraku. Třeba něco co jsme považovali za zcela zničené a nefunkční se najednou vzchopí a vstane jak Fénix z popela. Všímejme si snů a nepodceňujme intuici.

Krásné novoluní všem

autor: Betanie