Nov Štíra v říjnu 2019

27.10.2019

Novoluní ve znamení Štíra

Nastává 28. 10. 2019 ve 4:38h

Roztěkanost je ta tam, už konečně opět můžu zaměřit cíl. 28. října ve 4:38h nastává novoluní ve znamení Štíra. Štír je mocné znamení a posílá naše myšlenky dolů pod povrch a hledá co je skryté, co je uvnitř nás. Toto novoluní budeme možná cítit dilema a budeme se rozhodovat, zda naše Cesta je důležitější než náš cíl, který jsme si dali. Zda se tím naším cílen nemá stát samotná Cesta. Štír nám jen tak nedovolí toto téma nechat být.

Možná se budeme rozhodovat zda účel světí prostředky, zda nám naše trpělivost či spíše netrpělivost nedovolí počkat až dosáhneme toho po čem toužíme a začneme být aktivnější.

Je až s podivem, jak se k nám vše co potřebujeme nakonec nějakým způsobem dostane. Někdy k tomu potřebujeme trochu aktivity, abychom se naučili z té nepřeberné nabídky vybírat a někdy to k nám přijde úplně samo. To když si po velkém snažení zasloužíme odměnu anebo když už jsme tak vysílení, že potřebujeme vzpruhu. V té chvíli jsou to většinou dary v podobě lidí, kteří k nám přijdou v ten praví čas a buď jako blesk v tu správnou chvíli udělají nebo řeknou to co potřebujeme slyšet a pak zmizí jako kometa na obloze a ještě dlouho po nich zbude hvězdná záře a my na ně nikdy nezapomeneme. Anebo nám tyto duše v našem životě zůstanou a setkání s nimi se rozvine v trvalé a hluboké přátelství.

To jsou ty nejúžasnější dary, které můžeme dostat a za které bychom měli každý den děkovat.

Toto novoluní prověří naše vztahy. Ti co k nám patří zůstanou, ostatní odejdou. Ztišme proto svůj hlas a jen se dívejme a pozorujme. Stačí trochu víc vnímat a číst mezi řádky a vše se rázem vyjeví.
Nastává čas silných citů. Muži budou v tomto období mužnější a ženy něžnější. Užijme si každý okamžik ve svém životě, prožívejme zcela a naplno vše. To co nás potká právě teď, se už nevrátí
.

Potřebujete-li sílu, nebo něčeho dosáhnout, Štír Vám v tom pomůže, jeho vůle je téměř nekonečná, schopnost transformace a změny je výjimečná. Málo které znamení se dokáže ze dna dostat na vrchol právě tak jako Štír. Toto znamení jde na samou podstatu všeho a Těm co mají duchovní směřování bude propůjčena schopnost dotknout se přímo své duše a ledasco pochopit. Novoluní znamená nový začátek a proto se těšme, že po tomto období tu budeme stát jako znovuzrození.

V těchto dnech bude hodně důležitý odpočinek, sílu a vůli kterou budeme v těchto dnech cítit nás může natolik pohltit, že budeme vnímat jen a jen svůj cíl a vše okolo půjde stranou. Nezapomeňme poslouchat své tělo. Je to náš chrám, díky kterému můžeme prožívat vše, jak právě prožíváme. Proto se o něj náležitě starejme. Nezapomínejme ani na své blízké, dejme jim znát co pro nás znamenají.

Krásné novoluní všem.

autor: Betanie