Nov Štíra v listopadu 2020

14.11.2020

Novoluní ve znamení Štíra

Nastává  15. 11. 2020  v  06:07h

Dějí se vám v těchto dnech zvláštní věci? Jde o peníze, půjčky, ztráty nebo naopak zvláštně nečekaný zisk? Jde o moc nebo vás překvapují vaše zvláštní touhy? Vše je velmi intenzivní a vše prožíváte naplno a i malé věci vás dokáží vykolejit? Nebo naopak, na vaši hlavu padalo víc než se dá unést a vy se jen díváte a nevíte jak dál? Tak to jste pod vlivem energií Štíra!

15. 11. 2020 v 06:07 nastává novoluní ve znamení Štíra

Emoce jsou velmi silné, intenzivní a žár v srdci může až pálit.

Štír je nejemotivnější znamení ze všech a jeho vliv se může dotknout i našich minulých životů.

Štír umí jít až za hranu.

Svou silou umí vše zničit, ale i vytvořit něco úžasného.

Možná nám život položil právě teď do cesty nějaké zkoušky.

"Jakoby toho nebylo už dost...?!" Ptáte se.

Jedno se vyřeší a hned přijde druhé... toto období je hodně silné a může dost vyčerpávat. Možná by jsme nejraději usnuli a probudili se až zítra nebo pozítří ... příští týden... prostě až se to přežene. Jenže to nejde. Víme že nic se neděje náhodou a tak se možná ptáme co mi to všechno má říct? Na co zapomínám nebo naopak co mi to má připomenout? Když půjdeme do klidu, k sobě a možná ještě hlouběji, tam kde jsme ještě nebyli a kde je v nás úplná tma, takové to temné místo, kterému se chceme raději vyhnout a pokusíme se vnímat a slyšet co nám říká... Když se ono to temné v nás pokusíme poznat, možná uslyšíme odpověď. A když ne hned tak příště. Když už toto místo v sobě najdeme, choďme tam častěji. Pomůže nám to se lépe poznat a díky tomu lépe ustojíme lekce, které přijdou. Budeme žít vědomější život.

Protože Život je dar!

Promrhat ho jen v myšlenkách, mít sny ale neuskutečnit je, mít nápady, které nezrealizujeme, je jako mít dar Života, ale skutečně nežít.

Poselství pro toto období, ať už ho nyní žijeme s lehkostí nebo naopak, je "žít vědomě" prožít vše, ať to bolí nebo hladí. Bez našich pocitů totiž nebudeme celistvý. A abychom se uměli ze srdce radovat, musíme umět prožít i bolest. Pokud tedy přijdou i slzy, dejte jim místo. Pak bude moci odejít staré a s novým měsícem přijít nové.

Krásné novoluní všem

autor: Betanie