Rok 2019 Jaký bude?

01.01.2019

Jaký bude rok co právě začíná, na co se můžeme těšit a čeho se naopak bát?

Tak za prvé, co se toho strachu týče, to je velkým úkolem většiny z nás a je to úkol na celý život: Jednou pro vždy bychom se měli přestat "Bát"! Protože pokud budeme mít stále z něčeho strach, budeme svázaní a ničeho nedosáhneme. Naše naděje a přání, ať už jsou jakékoli se nevyplní.

Takže v roce 2019 se rozhodně nemusíme ničeho bát

To jen pro začátek. Pokud se stane něco nemilého, nepříjemného, katastrofického nebo doslova děsivého rozhodně za to neponese odpovědnost rok 2019. Takže se radujme z každého okamžiku a přistupujme ke každému dni jako k malému zázraku, protože to tak skutečně je. Záleží jen na nás samotných jestli budeme naplněni optimismem a budeme s radostí očekávat, že nám nový rok přinese něco lepšího anebo budeme skeptičtí a negativní hned na samém začátku a potom nás toto myšlení ovlivní na celý rok. Ano, přesně tak, kdo již pár článků ode mě četl, ví kam směřuji. Záleží na našem přístupu a na našem myšlení a je jen na nás jaký si tento rok uděláme, my sami si totiž tvoříme budoucnost. A pokud se přeci jen máme setkat s něčím nepříjemným, opět je jen na nás co si z těch daných situací odneseme a jak se z nich poučíme. A teď již dost filosofie a zpět k numerologii

          Čeká nás rok 2019, rok s vibrací čísla 3

Kdybych měla krátce a jednoduše charakterizovat rok, který nás čeká pak je to slovo ORIGINALITA. Na tento rok jednoduše jen tak nezapomeneme a vždy se k němu budeme ve vzpomínkách vracet. Třeba právě Vy budete k tomuto roku datovat svůj "nový" začátek.

Trojka je číslem inteligence a komunikace. Jestli minulý rok měl být o vztazích, tento rok o nich bude dvojnásobně. Půjde však spíše o přátelství a společenské vztahy. Tento rok budeme zaměřeni trochu více intelektuálněji. Budeme se snažit povětšinou o duchaplné naplnění vztahů a na povrch našeho jednání se bude dostávat kultivovanost.

Zájem se bude všeobecně točit především okolo vzdělávání a získávání informací. Tento rok se budeme snažit být ve středu dění, nebudeme chtít zaostávat a budeme se snažit získávat informace ze všech možných oblastí. Samozřejmě že u každého z nás se to bude týkat především jeho osobního zaměření. Možná že si budeme chtít rozšířit své obzory studiem. Tento rok bude přát různým kurzům a dálkovému studiu. Pokud máme něco, čemu jsme se chtěli vždy věnovat, ale nějak na to nezbýval čas, tento rok nám může přihrát příležitost se konečně našemu zájmu více věnovat a patřičně se v této oblasti zdokonalit.

Čeká nás spousta nových příležitostí, možností, nápadů a myšlenek. Rozhodně se můžeme těšit na akci, tento rok se bude stále něco dít. Zavane k nám nový svěží vítr, který se dostane do všech směrů a oblastí našeho života. Třeba se konečně odpíchneme a posuneme se dál, ve svém vztahu, podnikání, práci...

Také nás bude čekat cestování do ciziny. Nejenže po takových cestách zatoužíme, ale pod vlivem energie čísla Tři se nám podaří cestování za hranice všedních dnů uskutečnit. A nemusí jít jen o dovolenou, ale i cestování za prací a novými začátky.

Tento rok bude přát propojení těla, ducha a mysli, takže letos by se nám mělo podařit nevynechat ani jeden aspekt našeho života, všechno pěkně zapojíme a propojíme, tak abychom mohli být spokojeni sami se sebou. To chce ovšem také trochu úsilí a práce na osobním rozvoji. Energie roku 2019 ale bude v tomto stát při nás a tak pokud se rozhodneme, mnohého dosáhneme. Trojka nám dodá energii a dokážeme vše k čemu se rozhodneme, i když se to bude zdát jakkoli nemožné. Pod vlivem čísla Tři budeme vynalézaví a originální, budeme umět dopodrobna promýšlet naše záležitosti tak aby se mohl dostavit úspěch.

Začíná merkurický rok. Náš zájem může být mnohdy povrchní, ale je možné že se dotkne většiny oblastí našeho života. Důraz budeme klást především na sběr informací. Vztahy budeme udržovat na zdvořilé úrovni, nebude nám činit problémy se dotázat na věci, které nás budou zajímat. Tento rok rozhodně nebudeme stát stranou, nebudeme se stydět a i když nejsme rození řečníci, rok s číslem 3 nám dodá schopnost komunikace a my budeme s lehkostí sdělovat naše pocity, pokud je budeme chtít sdělit.

Rok 2019 nás ale také postaví před mnohá rozhodnutí. Trochu vyzkouší naši odhodlanost pro věc a prověří naše postoje. Bude důležité abychom ukončili projekty, vztahy a vše co dospělo nebo co právě tento rok dospěje ke svému konci. Pokud se přesvědčíme, a tento rok nám k tomu dá mnoho příležitostí, že naše snažení k ničemu nevede, že nám to naši energii spíše bere, než nám ji dává a že výsledek je buď v nedohlednu anebo přímo ztratíme důvody proč pokračovat, bude právě v tento rok ten správný čas skončit. Pokud se to bude týkat právě Vás, bude důležité dát veškeré "pro" a "proti" na pomyslný jazýček vah a vše dobře zvážit, aby pak vaše vydaná energie nevyšla vniveč a Vy si marnou snahou o udržení něčeho co už je stejně bez života zbytečně nezahodili šanci na něco nového. Ale nemusíme se bát, pokud se nám jedny dveře zavřou, na druhé straně se nám jistě otevřou dveře nové. Nových příležitostí bude v tento rok více než dost, jen se musíme dívat okolo sebe a pak stačí jen chtít.

Přeji Vám všem šťastný a úspěšný rok 2019

autor: Betanie