Úplněk ve Lvu leden 2021

27.01.2021
28.1. ve 20:16 je úplněk ve znamení Lva. Ten vznešený, majestátní a Sluncem ozářený Lev je tu. Tento čas nám poslouží k uvědomění naší vlastní hodnoty. Lev chce být viděn a potřebuje ocenění. Do tohoto období nám vnese velkorysost a noblesu. Slunce které září z jeho středu, nám bude svítit na naši cestu a snad se mu podaří přenést na nás trochu toho štěstíčka. Lidé narození v tomto znamení jsou dětmi štěstěny. Buďme tedy optimističtí, stejně jako oni. Vždyť nám všem bez rozdílu svítí nad hlavami Slunce.

Nasajme tu Lví esenci do všech částí našeho života. Buďme stejně hraví a těšme se ze společnosti jak jen to jde. Pokud pocítíme v tuto dobu chuť jít do věcí naplno, pokud najednou ucítíme, ať budeme dělat cokoli, že to jediné je správné a že vše co děláme je v naprostém pořádku, pak jsme pod vlivem úplňku ve znamení Lva.

Lev je totiž přirozeným vůdcem, umí své okolí přimět k tomu aby sledovalo jeho cíl a je přesvědčen o své pravdě.

Pokud se ještě necháme ovlivnit vodnářem, který vládne tomuto času, budeme přirozeně hledat nové způsoby s využitím všeho moderního co dnešní doba přináší. Pokud budeme hledat cesty tam kde jsou a nevzdáme se, vše do čeho se pustíme, bude mít naději na úspěch. I samotná příroda nám pomůže, blíží se Imbolc. Bohyně Meluzína brzy předá vládu Zoře. Ta v nás se svou silou, se svým prvním nádechem jara opět rozproudí život naplno.

Krásný úplněk všem

autor: Betanie