Úplněk Berana říjen 2019

10.10.2019

Úplněk  ve  znamení  Berana

nastává  13. 10. 2019  ve  23:07h

v neděli

Aktivita? Teď, když se pomalu ochlazuje, končí sklizeň, příroda se zklidňuje a podzim je v plném proudu? Ano !!! V neděli nastává úplněk v Beranu. Nejenergičtější znamení zvěrokruhu již působí v plné síle. S úplňkem se uzavírá a dokončuje a proto pokud budeme trochu vnímaví energie tohoto znamení nám s dokončením našich záležitostí pomůže.

Beran jde do všeho čelem, s odhodláním a s maximální energií. V dané chvíli není nic co by nedokázal! A že je toho spousta! Tento úplněk bude spíše o bilancování v čem ještě chceme pokračovat a co zrovna hned teď navždy odložíme. Jaképak s tím otálení. Beran je tvor činu! S vervou sobě vlastní se pustí do všeho co se mu právě zalíbí.

Nádherná energie pro jakýkoliv začátek. I já už chvíli cítím tu nezdolnou energii a potřebuji ji do něčeho vložit. Dívám se kolem, hledám stále nové podněty co bych tak ještě zkusila, čím bych si tak ještě obohatila své zkušenosti. Je toho tolik čemu se chci věnovat, co chci ještě vyzkoušet. Vše jde stranou, najednou nevnímám žádné limity...

Beránkové opravdu to nemáte jednoduché. S bezelstností sobě vlastní berete jednu věc po druhé a téměř vším se dokážete fascinovat. Nedíváte se vlevo ani vpravo, co bude za chvíli natož za týden nebo za měsíc. Úžasná je Vaše energie tady a teď.

Tady a Teď - to je tím největším tématem tohoto úplňku.

Nechme se inspirovat. A pokud stejně jako já plujete běžně v jiných vodách, odhoďme pro tento čas naše obavy, to co nám přijde do cesty uchopme tak aby nám to neuteklo, nestůjme opodál. Když se nám bude něco líbit, pokud to k nám patří zůstane to u nás.

S vytrvalostí a pokračováním to Beran nemá jednoduché. Toto znamení má energii především na začátky, s tím abychom pokračovali v našem započatém díle nám pomůže znamení příštího novoluní, kterému bude vládnout Štír. Pokud to co nás nyní osloví patří opravdu k nám, to potvrdí Štír se svým napojením na hlubiny naší podstaty.

Krásný úplněk všem

autor: Betanie