Úplněk Blíženců listopad 2020

29.11.2020

Úplněk  ve  znamení  Blíženců

nastává  30. 11. 2020.  v 10:29h

Proudí k vám více informací než by jste si přáli? Toužíte být chvíli off-line, ale právě teď z nějakého důvodu cítíte potřebu být v centru dění? Nebo máte naopak pocit, že těch informací máte málo...? Toužíte po dalších...? Ještě nějakou knihu,časopis...? Ještě že alespoň ta on-line cesta funguje...V pondělí 30. 11. v 10:29h středoevropského času nastává úplněk ve znamení Blíženců.

Tomuto znamení vládne planeta Merkur. Je to vzdušné, pohyblivé znamení a planeta Merkur je v Blížencích zaměřená především na sběr informací. Blíženec miluje společnost a potřebuje být o všem informován. O všem vědět a mít přehled je jeho základní potřebou. Proto možná v současné době pociťujeme to omezení setkávání ještě tíživěji.

Nastal také adventní čas. Doba přátelských setkávání... Pod vlivem těchto energií a se současnou vnější situací v nás může narůstat napětí.

Chce to alespoň malý sociální kontakt... Setkání ve dvou a hned se to uvolní...Co dokáže úsměv a vřelý pozdrav nemusím povídat. Potřebujeme to!

Vezměme telefon a obvolejme všechny své přátele, povídejme si tak dlouho jak jen to bude možné. Pojďme ven na kafe, i když je zima, projděme se venku v přírodě.


On i ten čaj když se pak vrátíme domů tak nějak chutná líp... Energie tohoto úplňku nejdou do hloubky, plují na povrchu. Možná pocítíme i více protichůdných směrů, které nás budou ovlivňovat. Nejlépe nám však bude uprostřed rodiny a přátel. Naplánujme si spoustu malých činností, které nám zvednou náladu a zpříjemní den. Když nás teď okolnosti nutí být doma, využijme to například ke studiu. Neříkali jsme si už dlouho, že se v té angličtině trochu zdokonalíme? Teď je ten správný čas začít! Tento úplněk zvyšuje mentální energii, dříve než nás pohltí stres, využijme tuto energii k našemu prospěchu.

Krásný úplněk všem

Autor: Betanie