Úplněk ve znamení Býka 24.10.2018

23.10.2018

Už zítra v 18:45h nastává úplněk. Tentokrát jsem na něj skoro zapomněla. Ještě že mi předevčírem vlezl skoro do postele 😊

Čeká nás úplněk ve znamení Býka. Tak jsem si říkala, že na mě tento měsíc ten bílý kulatý míč nemá vliv. Pořád jsem se snažila zachytit svoje pocity za posledních pár dní ale nenapadalo mě nic zvláštního. Můj zájem se stále točil kolem domácnosti. Co vylepšit, co je ještě potřeba zařídit aby to kolem bylo co nejpohodlnější.

Taky aby mi to v peněžence neudělalo moc velký vítr, ale na druhé straně trocha luxusu taky není žádný hřích a když má něco vydržet a má mi to nějaký čas dělat radost, tak holt něco stojí.

Taky jsem si vzpomněla, že jsem na začátku minulého týdne zatoužila po nějakém kulturním zážitku a už mě hřejí v kapse lístky na Rusalku.

Domů jsem si koupila dobré vínko a vynikající sýr a s kolegy v práci jsme si udělali společný sedánek v kavárně u moc dobrého zákusku a kávy.

Když jsem toto všechno sečetla a podtrhla, tak musím říci, že tomuto úplňku jsem podlehla na celé čáře. Ovlivnil mě snad ve všech oblastech mého života. Proběhlo i bilancování, kritika domácího rozpočtu a hlavně mě přepadla chuť pořádně si užít života a tak jsem zamluvila noc v luxusním hotelu a s dcerou vyrazíme na nákupy. Už se moc těším!

Úplněk ve znamení Býka má zemskou energii. Budeme řešit materiální a finanční záležitosti, budeme mít chuť si užívat, zatoužíme po kultuře, po dobrém jídle a pití a chvílích strávených uprostřed party dobrých přátel. Všechno to má pod sebou právě znamení Býka, kterému vládne planeta Venuše, která je právě v tomto znamení orientována na smysly a materiální stránku věci.

Takže hlavním tématem tohoto úplňku je užívat si všemi našimi smysly

V tento čas ale také pozor na pohodlnost. Pokud nepodlehneme lenosti, budeme schopni vykonat mnoho práce a to především pro pohodlí naše a naší rodiny.

Dalším tématem tohoto úplňku je finanční jistota a vůbec jistota jako taková. Býk potřebuje ke svému životu jistotu a zázemí, pak je z Býka klidný a mírumilovný tvor. Pokud se mu právě tohoto nedostává, ukáže Býk svou prudkou povahu a své nepříjemné vlastnosti a v té chvíli rozhodně není příjemným společníkem.

Býk nesnáší změny. Proto se nedivme, že v tento čas nebudeme kladně hodnotit žádné změny, které nám do života zavanou. Pokud nezměníme smýšlení, může s námi jakákoli změna pěkně zacloumat a vyvést nás z rovnováhy.

Úplněk je časem dovršení, sklizně a bilancování. Pokud si uděláme analýzu našich záležitostí v tento čas, pěkně si promyslíme své osobní záležitosti, odložíme nefunkční a to co nám již neslouží, může se nám podařit vymyslet nový plán, který nám zajistí jistotu jak v citové tak v materiální oblasti.

V tento čas si také dejme pozor na přílišnou majetnickost. Hlavním mottem Býka je vlastnit a to jak věci tak i bohužel lidi. Proto si v tento čas dejme pozor na přílišné omezování svého okolí. Necháme-li se ovlivnit tímto úplňkem, budeme chtít hýčkat nejen sebe, ale i ty co máme rádi.

Dalším tématem tohoto úplňku je rozmazlování a hýčkání

Všem přeji krásný úplněk, užijme si tento čas se všemi jeho energiemi!