Úplněk Kozoroha červenec 2020 

05.07.2020

Úplněk  ve  znamení  Kozoroha

nastává  5. 7. 2020  v  6:44h

Nevím jak Vás, ale mě tento úplněk vede k sobě. Nějak se mi nechce mluvit o tom co cítím a prožívám. Nejpříjemnější chvilky jsou pro mě ty, když sedím sama v trávě, dívám se na východ nebo západ Slunce, sleduji obzor, pozoruji nebe a ptáky, vnímám vůně okolo sebe a nechávám se hladit jemným vánkem.

Kozoroh je spíš samotář, rád se šplhá do výšek a sám se chce dostat na vrchol. Není vždy pravdou, že jeho kariéra a snaha o výsadní postavení je jeho nejvyšší metou... Tomuto znamení vládne planeta Saturn, velký učitel. Je tvrdý a to především k sobě. Je to zemské znamení a proto Kozoroh ve většině případů stojí nohama pevně na zemi. Má v sobě sebekázeň, ctí tradice a uznává autority.
Jak bohatý je jeho vnitřní svět, se moc nedozvíme, to co se totiž odehrává uvnitř jeho duše si nechává pečlivě pro sebe.

S touto energií se již pár dní potýkám. Své myšlenky mám schované pěkně uvnitř sebe a nahoru pustím jen velmi málo. Přemýšlím si o samotě a vymýšlím si nejlepší postupy jak dosáhnout svého cíle... Vlastně především přemýšlím, jaký že mám cíl...? Co si vlastně z celého srdce nejvíc přeji...?
Noční obloha je klidná a Měsíc svým ledovým jasem ozařuje Zemi jako ve dne Slunce. Naplňuje mě klid a hloubka tohoto nočního času. Vše utichlo, jen tu a tam z dálky slyším žáby. Je noc. S hlubokým nádechem se ve mě rozpíná harmonie, splývám s přírodou..., jsem přírodou a příroda je ve mě!

úplněk  z  pohledu  numerologie

Dnešní den má číslo 7

Sedmička je číslem duchovním. Skrývá v sobě spiritualitu, mystiku a tajemství. Je jedním z posvátných čísel a je symbolem určité celistvosti. Země byla stvořena za šest dní a sedmí den byl určen k odpočinku a rozjímání. V tento den je dobré přemýšlet, co jsme v uplynulém období vytvořili, co se nám podařilo a co ne. Toto bilancování koresponduje s energií úplňku, protože úplněk sám představuje dovršení jedné etapy, takové vyvrcholení. Takže dnešní den i jako sedmí den z celého týdne je jako stvořený k přemýšlení o naší dosavadní činnosti a energie dnešního dne by nám měla pomoci k nalezení naší budoucí cesty, pokud ji ještě nemáme. A pokud jsme se ujistili, že kráčíme přesně tak jak chceme, dnešní den nám pomůže vykročit s vytrvalostí dál po naší cestě do nové etapy. 

Dnešní den je dnem víry a díky tomu uskutečněných snů. Proto neváhejme a vyslovme svá přání nahlas!

Číslo 7 v sobě ale skrývá i určité karamboly a nehody. A to především proto, abychom se mohli ze svých chyb poučit a abychom se mohli posunout dál.

poselství tarotu

Karty nám k dnešnímu dni dávají jasné znamení. Je důležité uvědomit si odkud jdeme proto abychom správně pochopili náš cíl, náš záměr, se kterým naše duše přišla na tento svět. Věnujme pozornost dnešním snům, je možné že nás navštíví vize, které nám pomohou proniknout a hlouběji pochopit náš životní úděl.Dnes, až se bude den chýlit ke svému konci, vzpomeňte si na úplněk a zamyslete se nad tím, čeho chcete ve svém životě dosáhnout. Ať to bude cíl malý nebo velký, až ho budete mít promyšlený, prociťte ho celou Vaší bytostí. Uvědomte si radost, kterou ve vás vyvolá Váš splněný sen, přemýšlejte, jakoby jste už svého cíle dosáhli. Z důvěrou své přání, svůj cíl zašeptejte do přicházející noci. Až se začne vše plnit, uvědomíte si jakou má přání sílu!

Krásný úplněk všem!

autor: Betanie