Úplněk ve znamení Lva 21.1.2019

19.01.2019

nastává 21. ledna 2019 v 6:15h

Jde o první úplněk roku 2019 a v tento den také nastane poslední úplné zatmění měsíce tohoto desetiletí. Částečné zatmění bude pozorovatelné již chvilku po půl páté ráno a úplné zatmění budeme moci spatřit od 5h 41minut a potrvá 1h a 2minuty. S východem slunce, který v tento den nastává v 7:45h, pomalu skončí částečné zatmění měsíce (7:50) a osm minut nato měsíc zapadne.

Tento úplněk je úplňkem krvavým. Měsíc budou osvětlovat odlesky červánků vycházejícího Sluníčka a tak bude měsíc i během zatmění viditelný a dostane načervenalou barvu. Úplněk je ve znamení Lva a jeho krvavá barva mu ještě dodá na Lví energii. Tento lednový úplněk bude mít velkou energii.

Do tohoto období nám Lev přinese trochu noblesy a velkorysosti. Je na čase ukázat co umíme a také jací jsme bez skromnosti, pěkně se vztyčenou hlavou. Nebát se ukázat a nestydět se za to kdo jsme. Slunce, planeta která znamení Lva vládne umí život dávat, ale i brát.

Tématem tohoto úplňku je SÍLA a na druhé straně ROVNOVÁHA

Jako každý úplněk budeme ukončovat věci, budou se naplňovat naše touhy a přání. Stejně jako oblohu osvítí svit měsíce nejskrytější místa naší duše a odhalí skryté, ať v negativním tak i v pozitivním smyslu.

Mohou se dostat na povrch naše tajná skrytá přání, na která jsme již dávno zapomněli. Dnes je nejlepší doba na to si něco přát.

Také se mohou ozvat dávné křivdy a trápení. I na ně je právě teď čas. Nechme se ovlivnit energií Lva, jeho silou, velkorysostí a noblesou

Dalším tématem tohoto úplňku je ODPUŠTĚNÍ

Nejen druhým, kteří nám ublížili, ale i sami sobě. Lev nám propůjčí svou hrdost a s tímto vědomím k sobě přistupujme. Buďme hrdí na to co jsme až do teď udělali, i kdyby to byli jen maličkosti, v očích druhých lidí to mohou být obrovské úspěchy. Nepodceňujme se.

Dalším tématem tohoto úplňku je sebeúcta a SEBE HODNOTA.

Pozor si ale dejme na pýchu. Spíše než pýcha by nás měla naplnit velkorysost a měli bychom se řídit heslem žít a nechat žít. Ke všem přistupujme s pokorou, ale ne pokoření. To je velkým úkolem nejen Lvů, ale těch především, neboť Lev je Král zvířat a je opravdu mocným tvorem a proto je zvyklý na to že k němu samotnému ostatní přicházejí s pokorou.

Tento úplněk bude také ve znamení romantiky a vztahových her. To k tomuto znamení patří jako ke Slunci žár. I když venku panuje zima, v našem srdci se rozhoří žár a zatoužíme po milostném vzplanutí.

Dalším tématem tohoto úplňku jsou SRDEČNÍ ZÁLEŽITOSTI.

Pokud si přejete nalézt lásku, partnera, udělejte si v tento den rituál, kouzlo na nalezení lásky.

Najdete ho na www.numerologie-karma.webnode.cz/kouzla-uplnku/

Čas úplňku ve znamení Lva je také vhodný pro charitativní činnost. Pokud máte chuť udělat dobrý skutek, někomu prospět, darovat pomoc či jiné prostředky, dostanete k tomu v tomto období spoustu příležitostí.

Přeji vám všem krásný úplněk.

autor: mabem