Úplněk Ryb září 2019

12.09.2019

Úplněk  ve  znamení  Ryb

nastává  14. 9. 2019  v  6:32h

Za chvíli tu máme úplněk

A právě teď je ta chvíle kdy my a naše vnímání jemně vplouvá do chvil přání, snění a iluzí.


Tento úplněk nás energie zavedou trochu níž pod hladinu. Citlivější z nás mohou zažívat neobvyklé stavy mimosmyslového vnímání. Některým se mohou otevírat jejich skryté 13. komnaty a na povrch se mohou dostávat a na mysl nám mohou přicházet staré, již prožité situace, které jsme v sobě schovali už dávno hodně hluboko. Jestli někdo z vás pochopí proč se tak děje, proč se vám najednou zrovna toto honí hlavou, tak právě vy patříte k těm šťastnějším...

Znamení Ryb je znamením jemných vibrací, které se ne vždy zakládají na realitě. Toto znamení potřebuje cítit. Prožitek a pocity jsou u Ryb na 1. místě. Spoustu věcí dělají intuitivně se správným výsledkem aniž by se daným tématem kdoví jak zabývali.

Hlavním tématem tohoto úplňku jsou pocity

V tento čas je myslím zbytečné snažit se ze všeho udělat reálný závěr. Prostě si užívejme všechny hezké chvíle, které budeme prožívat a nehodnoťme.

A pokud to co zrovna prožíváme není zas tak příjemné, zkusme o tom alespoň chvíli nepřemýšlet. Zajděte si na masáž, do aqua centra, prostě si udělejte radost a trochu se rozmazlete. Dotyky a přítomnost vody bude v tento čas působit na naše nervy jako balzám mnohem silněji než kdy jindy. Zkuste svoje myšlenky nezachytávat a nechte je plynout stejně jak plyne voda.

Přeji vám všem krásný úplněk plný snů a snění

autor: Betanie