Úplněk ve znamení Vah 21.3.2019

19.03.2019

Nastává 21. března 02:44h

Také jste to poslední dny cítili? Já ano! Již několik dnů mám před sebou pár rozhodnutí, a ne, a ne se přiklonit na jednu nebo druhou stranu. I když se mi to běžně nestává a s rozhodováním nemám problémy, teď mi to "nějak" nejde. Konečný verdikt jsem vždy na chvíli odsunula, na dozrání, ale stále ještě nedozrál... dnes při návratu domů jsem se podívala k nebi a uviděla ten jasný měsíc na stmívající se obloze a hned mi bylo vše jasné. Ve čtvrtek máme úplněk ve znamení Vah

Znamení Vah je rovnovážné znamení, spojuje různé polarity a nastoluje rovnováhu mezi nimi. Je symbolem spravedlnosti. Za tento symbol toto znamení, považují i Indové a Židé a uctívali ho i staří pohané. Do znamení Vah Slunce vstupuje v polovině září, okolo podzimní rovnodennosti. Tento den národy jako Řekové, Indové i Židé berou jako den Božího soudu, kdy se vynášejí rozsudky nad světem a jsou posuzovány naše činy. Židé v tento čas slaví Nový rok, svátek Roš ha-šanna. Proto můžeme říci že čas úplňku ve znamení Vah, kdy se dovršil měsíc, je doba velmi vhodná k bilancování našich činů.

Měli bychom dospět k vyrovnanosti, být spokojeni s tím čeho jsme dosáhli a umět si to vychutnat. Měli bychom si uvědomit naše životní síly a rozumně s nimi začít zacházet.

Vzdušný živel, který nás v tento čas naplňuje, přeje intelektuálním činnostem. Napomáhá cestování za poznáním, ale nejen tím fyzickým. Podporuje a pozitivně ovlivňuje telepatii, lucidní sny i astrální cestování. Jakákoli vzdušná poselství, kreativita a tvoření nám v tomto období půjdou snadněji.

Velkým tématem tohoto úplňku je to správné rozhodnutí

Právě proto, že Váhy se snaží rozhodnout vždy spravedlivě, s ohledem na okolnosti i své okolí, není pro ně rozhodování nijak jednoduché. Vždy zvažují všechna pro a proti a svým jemným vnímáním chtějí vždy najít to nejlepší řešení, které bude vyhovovat především jejich blízkým. Proto pozor v těchto dnech na to abychom pro spokojenost svých milovaných až příliš neupozadili své vlastní zájmy. Nejdůležitější je právě ta rovnováha, která by měla být naším rozhodnutím nastolena.

Dalším velkým tématem tohoto úplňku je spolupráce

Váhy jsou partnerské znamení a bez partnera nebo svých blízkých tu správnou míru ve svém "snažení" nenaleznou. Váhy potřebují vše pěkně se svým okolím probrat, a tak si udělat ten nejlepší názor a provést to nejlepší řešení. Proto dejme najevo svým milovaným, jak si jich vážíme a jak jsme rádi, že s nimi můžeme trávit čas. Není na škodu, když jim dáme pocítit, jak cenní pro nás jsou.

Zkuste tento úplněk ve vzdušné energii jen neřešit a nerozhodovat. Zkuste se nechat inspirovat a tvořit. Nebo si jen užijte nějaký kulturní zážitek. Prostě najděte rovnováhu ve všem, co děláte, pracujte, ale i odpočívejte, jednejte a rozhodujte ale i relaxujte a hrejte si.

Krásný úplněk všem

autor: mabem