Úplněk ve znamení VODNÁŘE + ZATMĚNÍ MĚSÍCE 27.7.2018

23.07.2018

V pátek 27. 7. 2018 nás čeká úplněk další z řady devítkových úplňků tohoto roku. Nastává ve 22:20h ve vzdušném znamení Vodnáře.
V tento den je nejen úplněk, ale čeká nás také úplné zatmění měsíce viditelné v ČR., na které jsme si počkali celé dlouhé 3 roky. Nejdůležitější událostí tohoto zatmění je ten fakt, že měsíc bude procházet geometrickým středem zemského stínu. Při maximální fázi zatmění bude proto měsíc velmi tmavý a v zemském stínu setrvá celou jednu hodinu a 43 minut!


Tento úkaz má na nás vliv tolik dní, kolik minut trvá samotné zatmění. Má největší vliv v těch oblastech, ve kterých je zatmění pozorovatelné. Luna na nás bude mít stejný vliv jako vždy při úplňku, jen tento vliv bude ještě umocněnější! Citlivost všech lidí se ještě umocní a s několikerými dvojkami které nás doprovází celý týden, a i dnes, budeme nadměrně citlivý a neklidní. Může se objevit velká vnitřní nevyrovnanost, nevraživost až vztek. Také nespavost. Měsíc má spojitost s naším podvědomím, nevědomím a je nositelem karmy. Proto nechme city v těchto dnech ať se projeví. Můžeme propadat v bezdůvodný pláč nebo smích. Nebraňme se těmto pocitům, i když nebudeme znát jejich příčinu. Čistí se tím naše vnitřní energie a my tím získáme novou sílu. 


Tento úplněk je ve znamení Vodnáře. Vodnář je pokrokové znamení. Je přátelský a potřebuje kolem sebe velké množství přátel, které s ním budou souznit, ale od všech si udržuje odstup. Má velké množství nových myšlenek a má největší potřebu svobody ze všech znamení zvěrokruhu. Pokud potřebujeme nabrat novou energii a sílu pro náš nový cíl, nebo pokud nový cíl, nový směr našeho života právě hledáme, je nejlepší čas udělat si v tento magický večer rituál nebo kouzlo. V tento čas se roztočí vzdušná energie a nenechá nás stát na místě, to, co započneme Vodnář jako pevné vzdušné znamení bude mít pokračování. Zapracujme na naší nezávislosti a smysluplnosti našeho jednání.
Ve chvíli zatmění měsíce si musíme dávat pozor na iluzi a klam. Naše myšlenky mohou být v tu chvíli nerealistické, díky absenci svitu měsíce. To umocní ještě více energie Vodnáře, který není realista a žije svými idejemi. Nechme se vést intuicí a nechme myšlenky které se budou objevovat volně proplouvat naší myslí. Ta, která je ta správná se v naší mysli usadí, na ostatní si druhý den ani nevzpomeneme. 


V tento úplněk a při tomto zatmění můžeme zahlédnout svá temná místa ve své duši a díky spojené energii těchto dvou úkazů se nám může podařit tato temná místa vyplavit. Může se nám podařit odhalit zdroj našich obav. Pokud budeme vědomě na těchto obavách pracovat, uděláme velký krok ku předu.

Vodnář dělá vše jinak, bourá přežité a nastoluje nové. Pokud tuto energii budete v sobě chtít spoutat, bude vaše duše rebelovat a vy budete cítit ještě větší vnitřní neklid a nesoulad. Nechte své vnitřní já ať se projeví, ať je to jakkoli zvláštní a originální. Budete na sebe pyšní!


Zavěste si již dnes někam na strom, někam ven, do okna, prostě tam kde proudí vzduch pírka, stužky, nejlépe barvy bílé nebo fialové a pokud vás to nebude rušit můžete samostatně anebo na konce stužek zavěsit i malé zvonečky. Proud vzduchu si s nimi bude pohrávat a rozproudí energii, která nám pomůže najít to správné přání pro páteční kouzlo, rituál.

autor: mabem