Úplněk ve znamení RYB 26.8.2018

22.08.2018
RYBY
RYBY

A máme tu úplněk. Krásný bílý a celý kulatý měsíc se nám na obloze ukáže v neděli 26. srpna v 13:56h. tentokrát nás čeká úplněk ve znamení Ryb.

Takže se připravme na nenadálou vlnu emocí, citů a celkového zvláštního rozpoložení právě v tyto dny. Že už to cítíte? Není divu, Ryby jsou velmi emocionálním znamením. Toto znamení se často pohybuje ve svém vysněném světě, velmi snadno podléhá iluzím a jakákoli konfrontace s tvrdou realitou ho většinou dožene do depresí nebo alespoň smutku. Ryby jsou většinou velmi hodné a ve všech hledají jen to dobré, velmi často si myslí, že všichni okolo mají jen dobré úmysly. O to bolestnější a tvrdší je pro ně setkání s tvrdým okolním světem.

A právě s těmito emocemi se budeme v tento čas potýkat. V tyto dny vládne mužská energie i když je Luna ve znamení ryb a Slunce ve znamení Panny. Mužská energie stála v první polovině tohoto týdne v opozici, takže mohlo docházet k problémům v partnerství. Ženy možná v těchto dnech očekávaly více romantiky nebo něhy, než se jim dostávalo. Pod vlivem úplňku v Rybách ale nebyl výsledkem křik ani výčitky, ale spíše nás mohl zaplavit smutek, rozčarování i pláč. Pod vlivem znamení Ryb, jsme se spíše stáhly do svého nitra a vytvořily jsme si svou iluzi světa ve kterém je vše něžné, krásné a romantické.

To je téma i nedělního úplňku. ILUZE. POZOR na iluze a klam. Pokud máme v těchto dnech nějaké jednání, nebo máme podepisovat smlouvu, čeká nás nějaké důležité rozhodnutí, zkusme toto vše odložit až na příští týden. Pokud se tomu nelze vyhnout, je dobré si přizvat k sobě nějakou spřízněnou duši, která ohlídá abychom něco důležitého nepřehlédli, což se může v tomto čase lehce stát.

V druhé půlce týdne nás zaplaví nejrůznější vlny energií, setkáme se s vášní, může nás zaplavit umělecká inspirace a tvořivost.

Emoce nás budou zcela pohlcovat a obklopovat. Spojí se jak síla úplňku v Rybách, tak energie čísel, které nás budou celý týden doprovázet. Nejlepší bude v těchto dnech jednání našeho okolí, a i to naše, nijak nehodnotit. Se soudy počkejte až na druhou polovinu příštího týdne až tato emocionálně vypjatá doba poleví a my uvidíme trochu jasněji.

Ryby mají velmi silnou intuici, a i z numerologického pohledu bude naše intuice na velmi vysoké úrovni. Citliví jedinci mohou v těchto dnech mít i věštecké sny a vize budoucnosti. Všímejme si všech maličkostí, které se nám v těchto dnech stanou, pokud máme nějaké otázky, potřebujeme radu, pomoc nebo se potřebujeme rozhodnout. Cokoli nás v těchto dnech potká, i třeba neobvyklého, nám může pomoci v dalších dnech s rozhodováním. V těchto dnech ale nic neřešme, jen vnímejme a rozhodování nechme na později. Případné odpovědi nebo pomoc se vybaví nebo přijde v ten pravý čas.

Pokud se tento týden nemůžeme přimět k nějaké větší činnosti, kterou jsme si naplánovali (protože slunce v Panně nás k tomu mohlo přimět) jako je úklid, mytí oken, žehlení toho vypraného koše prádla z dovolené, nezoufejte. Příští týden se nejen ochladí, a tak nám práce půjde lépe od ruky, ale také nás nebude již ovlivňovat úplněk v Rybách. Ryby totiž spíše dají na atmosféru než na uklizenou domácnost a také neumějí relaxovat jinak než nicneděláním, jen tak si umějí dobýt baterky. Tak pokud se vám do ničeho nechce a nejraději trávíte tyto dny v křesle s knížkou v ruce nebo v obětí milované osoby, je to naprosto v souladu s energiemi těchto dní. Pokud vás měsíční fáze zase tak neovlivňují, máte alespoň krásnou výmluvu pro své okolí, proč jste se ještě do ničeho nepustili 😊

Ještě malá rada pro tyto dny: pozor na depresivní nálady, naplánujte si setkání s přáteli ať nezůstanete se svými náladami sami a pozor na návykové látky, jako je alkohol a jiná šidítka pro naši duši pro zapomnění.

Z pohledu numerologie:

Dnešní den nese energii čísla 9, jako všechny úplňky v tomto roce. Takže opět budeme ukončovat a odkládat co k nám nepatří.

Jediná energetická rovina, kterou nám čísla dnešního dne přinesla, je rovina energie, která nás dnes zaplaví. Takže pokud budeme chtít, budeme mít energii na cokoli, co budeme dělat, záleží to jen na nás.

Naše vůle a sebevědomí bude na nízké úrovni, což koresponduje i s energií znamení Ryb. Situace budeme posuzovat jen ze svého úhlu a bude nám chybět nadhled. Velkou citovou nevyrovnanost, kterou přináší tento úplněk podpoří i energie dnešních čísel. Takže se máme opravdu na co těšit. Pozor i na výbuchy citů a pláče. Potíže mohou nastat nejen s druhými lidmi a s partnerem, ale můžeme mít problém i sami se sebou.

Čísla dnešního dne zcela podtrhují energii znamení Ryb. Pozor na snadnou ovlivnitelnost a ovladatelnost. Dnes budeme mít také problém s koncentrací a co se týče abstraktních pojmů a logického myšlení i to bude na bodu mrazu. Dnes prostě místo na rozum vsaďme na intuici. Co se týče praktičnosti a vytrvalosti ani v tom nám dnešní čísla nepomohou, ba naopak. Dnešní den je jako stvořený pro klid. Dnes budeme opravdu vyhledávat místa a situace plná klidu a pohody. Vypjaté chvíle budou pro nás dnes ještě více stresující než kdykoli jindy. Jakémukoli střetu se proto dnes snažme zcela vyhnout.

Dnes bude na prvním místě mazlení, láska, něha a romantika. Všechny tyto projevy lásky překryjí jakékoli citové nesrovnalosti, které se dnes mohou vyskytnout. I empatie, citlivost a společenskost dnes budou také pomáhat uklidňovat možné napjaté situace. Budeme mít vysoké ideály, budeme chápaví a dovedeme se vcítit do situace druhých.
Dnes oceníme jakoukoli krásu, náš domov si dnes budeme chtít vyzdobit do romantického stylu starých časů.

Oproti tomu všemu bude stát energie osmiček, kterých je dnes přece jen trochu více. Takže je možné že se dnes setkáme i s pocity anebo s jednáním druhých, které bude naplněno neústupností, tvrdostí a chutí ovládat. Možná pocítíme i trochu (nebo trochu více) touhy po nezávislosti a ctižádosti.

Poselství tarotu na úplněk 26. 8. 2018

Karta na dnešní den nám přináší rovnováhu.

Karta nás vybízí abychom hledali způsoby, jak ve svém životě nastolit rovnováhu. Tarot nám přispěchal na pomoc s nadhledem. Všímejme si věcí kolem nás, situací, do kterých se dostaneme, to vše, co nás potká nám pomůže zjistit výhody a nevýhody naší situace.

Možná že se v našem případě přímo jedná o nějakou právní záležitost. I v této situaci nám karty přišly na pomoc a přinášejí nám spravedlnost. Možná máme nutkání vzít spravedlnost do svých rukou, ale musíme si uvědomit, že spravedlivé rozhodnutí vyžaduje rovnovážný a nestranný přístup. Pokud to nedokážeme sami, v dohledné době se setkáme s člověkem, který to udělá za nás.

autor: mabem